Kes kirjutab? / About

Minu nimi on Liis Luhamaa. Ma elan mehe ja kolme lapsega Pärnumaal Tõstamaa (osa)vallas, kuhu kolisime juba rohkem kui 15 aastat tagasi. Tõstamaa kandis on tore elada - mere äärest saab värvmadarat, laidudelt sinerõigast, männimetsadest verkjaid vöödikuid ning kõik ju teavad, et Tõstamaa Käsitöökeskus on lihtsalt suurepärane. Munalaiu sadam, kust praam läheb Kihnu, on ainult kümneminutilise sõidu kaugusel :)

Olen hariduselt keskkonnatehnoloog. Peale ülikooli töötasin mõned aastad kohalikus omavalitsuses ja sain aru, et ametnikuks ma jääda ei taha. Praeguseks olen üle kümne aasta tegelenud käsitööga. Käsitöö tähendab minu jaoks süvitsi minemist ja oskust teha asju hästi.

Ma teen ja värvin lõnga, õpin ise ja õpetan teisi ning kirjutan sellest siin blogis. Ühesõnaga - elu on ilus :) Kirsiks tordil on õpingud Viljandi Kultuuriakadeemia pärandtehnoloogia magistrantuuris.

I'm Liis Luhamaa and I have been handspinning and dyeing with natural dyes for over 10 years. I am a self-taught and self-employed handicrafter. Since this autumn I'm a Master's student in Viljandi Culture Academy, studying Native Crafts. If you want to learn more about Estonian handicraft, I strongly suggest you to check out Craft Camp where I teach natural dye and handspinning workshops.


Mina ja potisinine vill. Foto Sandra Urvak