Kes kirjutab?

Minu nimi on Liis Luhamaa. Ma elan mehe ja kolme lapsega Pärnumaal Tõstamaa vallas, kuhu kolisime juba rohkem kui 15 aastat tagasi. Tõstamaa kandis on tore elada - mere äärest saab värvmadarat, laidudelt sinerõigast, männimetsadest verkjaid vöödikuid ning kõik ju teavad, et Tõstamaa Käsitöökeskus on lihtsalt suurepärane. Ja Munalaiu sadam, kust praam läheb Kihnu, on ainult kümneminutilise sõidu kaugusel :)

Olles omandanud kraadid bioloogias ja keskkonnatehnoloogias ning töötanud mõned aastad kohalikus omavalitsuses, sain aru, et ametnikuks ma jääda ei taha. Praegu ma teen ja värvin lõnga, õpin ise ja õpetan teisi ning kirjutan sellest siin blogis. Ühesõnaga - elu on ilus :) Kirsiks tordil on õpingud Viljandi Kultuuriakadeemia pärandtehnoloogia magistrantuuris.

Annan endast parima, et leiaksite mu blogist silmailu, uusi teadmisi loodusvärvide ja ketramise kohta ning loodetavasti kohtume mõnel koolitusel! Kui teil on vaja koerakarvast lõng kedrata, võib samuti minu poole pöörduda. Ühendust saab võtta meiliaadressil loodusvarvid@gmail.com