laupäev, 8. jaanuar 2011

Kõik tited armastavad vokke!Asjad on nüüd siis jälle niikaugel, et kedrata saab vaid lapsukese uneajal... Kuid see-eest on nunnumeeter laes :)

8 kommentaari:

Sokike Sahtlist ütles ...

Ojaa, tited ARMASTAVAD vokke! Ja mitte ainult tited vaid ka 2-, 3-, 4-, 5-, 6- ja 7-aastased. Ma arvan, et tegelikult armastavad ka vanemad, aga kooliealistel ei kõlba enam tite kombel otseteed huvitava asja kallale asuda vaid nad eelistavad seda üleoleval pilgul eemalt silmitseda. Kui nad just ei võta pähe ketrama õppida. ;)

Meeli ütles ...

Nunnumeeter on põhjas! Mul õnneks varraste-lõngakerade peitmiseni pool aastakest aega :)

Piret ütles ...

Minu pisike ka veel õnneks voki ei puutu, aga kui ta maas samal ajal toimetab siis juba vaatab küll sellise uudistava pilguga. (Minu tütar on 4 kuune) Aga noh nunnumeeter on igati põhjas ;) Kas sul lapsel on mingid heidest püksid jalas? Ja kas see vokk on elektriga töötav? (Vabandan kui loll küsimus, aga ma pole sellist vokki veel näinud)

Liis ütles ...

Sokike - kooliealistele võiks kedervarre küll juba pihku pista :)

Meeli - lõngakerad on Veljo teised lemmikud.

Piret - jah, heidepüksid on jalas. Vokk ei ole elektriline - nondel pole ei vokiratast ega tallalauda. Tegemist on kokkupandava Journey Wheel vokiga (www.journeywheel.com).

Merike ütles ...

Keskmisel pildil Veljol tõeliselt muhe nägu peas :). Uskumatu kui kiirest teiste lapsed kasvavad! Kas juba jookseb?

Liis ütles ...

Keskmise pildi tegemise ajal ta lausa kriiskas heastmeelest, et lastakse vokki näppida :) Ei jookse veel, seisab ja tatsab mööda diivaniäärt ning kasutab toole käimisraamina.

Silvia ütles ...

Nii lahe! Ja lahe vokk. Kust sellist saab?

Liis ütles ...

Silvia - selliseid saab Ameerikast :)

Related Posts with Thumbnails